KOPIJAVIMUI


Kurdami baldus galvojame apie mus supančias erdves ir kaip jas padaryti tokiomis, kuriose gera būti, kuriose jaučiamės nesuvaržyti ir laisvi. 

Žinome, kad aplinka mus veikia.

Mes daug laiko praleidžiame sėdėdami ir žvelgdami į mažus ekranus. Tuomet sulėtėja mūsų pulsas, o kartu ir mintys. Užmiegame letargo miegu. 
   

    Tai kas stebino vakar, įprasta šiandien

    Gamindami baldus stengiamės atsakingai naudoti išteklius, renkamės tvarias žaliavas, kurios pagamintos iš perdirbtų medžiagų arba gali būti perdirbamos. Dedame pastangas, kad gamybos metu nenukentėtų aplinka. 
    Baldų konstrukciją kuriame taip, kad esant poreikiui būtų galima pakeisti atskirus komponentus, o utilizavimo metu gaminių dalys galėtų būti išrenkamos ir perdirbamos atskirai, priklausomai nuo jų medžiagiškumo. 
      Esame nestandartinių baldų ir aksesuarų gamintojas. Noras paprastus interjero elementus padaryti ne tik funkcionaliais, bet ir įdomiais, paskatino kurti kitokius baldus. Kitokius savo forma, funkcija, paskirtimi ir viskuo kartu. Tokius, kurie suteikia interjerams daugiau dinamikos, gyvybės bei laisvės jausmo.