Kuriame kitaip.


Kurdami baldus galvojame apie mus supančias erdves ir kaip jas padaryti tokiomis, kuriose gera būti.

Aplinka mus veikia.

Mes daug laiko praleidžiame sėdėdami ir žvelgdami į mažus ekranus. Tuomet sulėtėja mūsų pulsas, o kartu ir mintys. Pasineriame į kasdieninę rutiną. Tad aplinka, kuri primena, jog turime judėti, bendrauti, gyventi, tampa būtinybe.

Tai, kas stebino vakar, būtina šiandien.

Gamindami baldus stengiamės atsakingai naudoti išteklius, renkamės tvarias žaliavas, kurios pagamintos iš perdirbtų medžiagų arba gali būti perdirbamos. Dedame pastangas, kad gamybos metu nenukentėtų aplinka.
Baldų konstrukciją kuriame taip, kad esant poreikiui būtų galima pakeisti atskirus komponentus, o utilizavimo metu gaminių dalys galėtų būti išrenkamos ir perdirbamos atskirai, priklausomai nuo jų medžiagiškumo.

Mes.

Kuriame išskirtinius baldus, interjero elementus ir siūlome interjero dizaino sprendimus. Daug domimės mus supančia aplinka, architektūra, vidaus erdvių ergonomika ir kaip visa tai veikia mus. Visa mūsų kūryba atsitinka iš noro kasdieninius daiktus ir vidaus erdvių interjero sprendimus padaryti ne tik funkcionaliais, bet ir artimais širdžiai. Tokiais, kuriuose gera būti.